Обігрівач на DIN-рейку призначений для нагріву повітря всередині електротехнічних шаф. Створюваний конвекційних повітряний потік запобігає утворенню областей з низькою температурою і захищає електричні компоненти від утворення конденсату і замерзанні при перепадах температури, а також корозії металевих елементів активного обладнання. Наявність калорифера з саморегулюванням забезпечує природну циркуляцію нагрітого повітря всередині шафи і дозволяє уникнути перегріву. При установці в парі з терморегулятором використовується для підтримки необхідної температури всередині шафи і організації стабільної роботи встановленого обладнання. Може бути використаний в електрообладнанні змінного струму частотою 50 Гц і напругою до 230 Ст. Динамічна система нагріву повітря максимально ефективна при тривалих режимах роботи. Підключення за допомогою затискачів робить монтаж максимально простим і швидким. Мають ступінь захисту IP20 до IP65.
Технічні характеристики
| Номінальна потужність: | 75 Вт |
| Тип затискача для підключення проводів: | Гвинтове |
| Тип монтажу: | На DIN рейку |
| Нагрівальний елемент: | Позистор |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Номі раб напруга: | 120...240 В |
| Тип напруги: | Змін./постоян. (AC/DC) |
| Ступінь захисту - ІР: | IP20 |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Матеріал корпусу: | Поліамід 66 |
| Перетин підключаються проводников2: | 0,5...2,5 мм |
| Ширина: | 70.0 мм |
| Висота: | 140 мм |
| Глибина: | 56.5 мм |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 783,76 ₴

