Світильники ДСП для високих прольотів призначені для загального освітлення виробничих і складських приміщень, спортивних залів, ковзанок, торгових і виставкових площ, гіпермаркетів. Світильники є енергоефективної заміною світильників з традиційними джерелами світла ДРЛ, ДНаТ, МГЛ, мають тривалий термін служби, не потребують заміни ламп і додаткових експлуатаційних витрат.
Висока світловіддача світильника: 100 лм/Вт. Корпус з литого алюмінію: швидке відведення тепла від діодів продовжує їх термін служби. Високий індекс кольоропередачі Ra>80: природні кольори освітлюваних об'єктів. Компактний розмір. Підвісний спосіб монтажу: проста установка світильника.
Технічні характеристики:
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Потужність лампи: | 150 Вт |
| Світловий потік: | 15000 лм |
| Колірна температура: | До 4000 |
| Матеріал корпусу: | Алюміній |
| Клас захисту: | I |
| Ступінь захисту - ІР: | IP65 |
| Температура експлуатації: | -20...+40 °C |
| Висота або глибина: | 85.0 мм |
| Діаметр: | 330 мм |
| Номі напруга: | 230 В |
| Тип монтажу: | Підвісний |
| Матеріал рефлектора: | Скло |
| Середн номі термін служби: | 50000 ч |
| Частота: | 50 Гц |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 80-89 (клас 1B) |
| Кут розкриття світлового потоку: | 110 град |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи | Аварійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 011,01 ₴

