Призначений для складання розподільних електричних щитів з використанням модульних апаратів ІЕК для захисту мереж напругою 380/220В від струмів перевантаження і короткого замикання.
|
Основні переваги щитів ЩРН IP31 серії LIGHT:
Комплектация:
Общие технические характеристики щитов ЩРН IP31 серии LIGHT:
|
Технічні характеристики
| Тип монтажу: | Навісний |
| Кількість рядів: | 1 |
| Ширина по кількості модульних відстаней: | 12 |
| Тип кришки: | Закритого типу (закривається) |
| Матеріал корпусу: | Сталь |
| Висота: | 265 мм |
| Ширина: | 310 мм |
| Глибина: | 120.0 мм |
| Ступінь захисту - ІР: | IP31 |
| Кліматичне виконання: | УХ3 |
| Введення кабелю: | Знизу |
| Ступінь захисту від зовн механич впливу: | IK05 |
| Клас електробезпеки: | I |
| Фактура поверхні: | Шагрень |
| Вага: | 2.00 кг |
| Температура експлуатації: | -60...+40 °C |
| Захисне покриття поверхні: | Епоксидно-поліефірна фарба |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705,90 ₴

