Каталог Електромонтажні вироби та інструмент ІЕК
Прес гідравлічний універсальний ПГУ застосовується для з'єднання кабельної жили з гільзою або наконечником. Форма обпресування — шестигранник.
Технічні характеристики
| Форма обпресування: | Інше |
| Розміри матриць для обтиску наконечн сечением2: | 16, 25, 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240, 300 мм |
| Робоча рідина: | Масло гідравлічне |
| Температура експлуатації: | від -10 до +60 °C |
| Габаритні розміри (ВхДхШ преса: | 380х130х70 мм |
| Вага: | 2,7 кг |
| Індекс в'язкості масла: | 150 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 875,07 ₴

