Зварний корпус, повністю проварені шви. Можливість установки фальш-панелей. Захисний козирок захисний жолоб в корпусах IP54 запобігає проникненню бруду і води при відкритті дверей. Збільшена корисна площа монтажних панелей. Знімні кабельні вводи полегшують введення провідників у щит. Широкий вибір аксесуарів. Візуальне відміну серії ЩМП PRO - ограновані кути. Високий рівень електробезпеки. Високоякісне зовнішнє покриття. Підвищена антикорозійна стійкість. При установці на замок пило-вологонепроникною фурнітури з можливістю опломбування корпус IP54 досягає ступеня захисту IP65. Повна комплектація. Єдиний секрет замка.
Технічні характеристики
| Ступінь захисту - ІР: | IP31 |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3 |
| Номінальний струм: | 400 А |
| Матеріал корпусу: | Сталь |
| Номер кольори RAL: | 7035 |
| Висота: | 800 мм |
| Ширина: | 650 мм |
| Глибина: | 250 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 146 ₴

