Зварний металевий корпус зі знімною монтажною панеллю. У виконанні IP54 кліматичне виконання У1 (можливість установки під відкритим небом). ЩМП серії PRO зі ступенем захисту IP54 мають на дверцятах ущільнення з двокомпонентного герметика і пылевлагонепроницаемый замок. Також корпуси зі ступенем захисту IP54 мають захисний козирок захисний жолоб для запобігання проникнення бруду і води при відкритті дверцят. Дверцята корпусу закривається на замок. Ключ замка має єдиний секрет.
Зварний корпус, повністю проварені шви. Можливість установки фальш-панелей. Захисний козирок захисний жолоб в корпусах IP54 запобігає проникненню бруду і води при відкритті дверей. Збільшена корисна площа монтажних панелей. Знімні кабельні вводи полегшують введення провідників у щит. Широкий вибір аксесуарів. Візуальне відміну серії ЩМП PRO - ограновані кути. Високий рівень електробезпеки. Високоякісне зовнішнє покриття. Підвищена антикорозійна стійкість. При установці на замок пило-вологонепроникною фурнітури з можливістю опломбування корпус IP54 досягає ступеня захисту IP65. Повна комплектація. Єдиний секрет замка.
Технічні характеристики
| Ступінь захисту - ІР: | IP54 |
| Кліматичне виконання: | У1 |
| Номінальний струм: | 400 А |
| Матеріал корпусу: | Сталь |
| Номер кольори RAL: | 7035 |
| Висота: | 1000 мм |
| Ширина: | 650 мм |
| Глибина: | 285 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 7 158,50 ₴

