Сварной металлический корпус со съемной монтажной панелью. В исполнении IP54 климатическое исполнение У1 (возможность установки под открытым небом). ЩМП серии PRO со степенью защиты IP54 имеют на дверце уплотнение из двухкомпонентного герметика и пылевлагонепроницаемый замок. Также корпуса со степенью защиты IP54 имеют защитный козырек и защитный желоб для предотвращения проникновения грязи и воды при открытии дверцы. Дверца корпуса запирается на замок. Ключ замка имеет единый секрет.
Зварний корпус, повністю проварені шви. Можливість установки фальш-панелей. Захисний козирок захисний жолоб в корпусах IP54 запобігає проникненню бруду і води при відкритті дверей. Збільшена корисна площа монтажних панелей. Знімні кабельні вводи полегшують введення провідників у щит. Широкий вибір аксесуарів. Візуальне відміну серії ЩМП PRO - ограновані кути. Високий рівень електробезпеки. Високоякісне зовнішнє покриття. Підвищена антикорозійна стійкість. При установці на замок пило-вологонепроникною фурнітури з можливістю опломбування корпус IP54 досягає ступеня захисту IP65. Повна комплектація. Єдиний секрет замка.
Технічні характеристики
| Ступінь захисту - ІР: | IP54 |
| Кліматичне виконання: | У1 |
| Номінальний струм: | 250 А |
| Матеріал корпусу: | Сталь |
| Номер кольори RAL: | 7035 |
| Висота: | 395 мм |
| Ширина: | 310 мм |
| Глибина: | 220 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 6 198 ₴

