Корпуса встраиваемых щитов распределения ЩРВ TREND предназначены для сборки распределительных электрощитов с использованием модульной аппаратуры, для ввода и распределения электроэнергии, а также для защиты сетей напряжением 230/400 В от токов перегрузки и короткого замыкания.
Підвищена антикорозійна стійкість. Високоякісне зовнішнє покриття. Жорсткість конструкції. Єдиний секрет замка. Висока технологічність і простота зборки. Кілька кольорів і варіантів забарвлення. Високий рівень електробезпеки. Сертифікат відповідності.
Технічні характеристики
| Тип монтажу: | Вбудовуваний |
| Кількість рядів: | 3 |
| Ширина по кількості модульних відстаней: | 54 |
| Тип кришки: | Закритого типу (закривається) |
| Матеріал корпусу: | Сталь |
| Висота: | 540 мм |
| Ширина: | 440 мм |
| Глибина: | 120.0 мм |
| Номер кольори RAL: | 9016 |
| Ступінь захисту - ІР: | IP31 |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3 |
| Номі струм встановлюються апаратів: | 125 А |
| Введення кабелю: | Зверху/знизу |
| Ступінь захисту від зовн механич впливу: | IK08 |
| Клас електробезпеки: | I |
| Макс статичне навантаження на оболонку: | 22.2 кг |
| Фактура поверхні: | Глянець |
| Вага: | 7.40 кг |
| Температура експлуатації: | від -45 до +40 °C |
| Захисне покриття поверхні: | Епоксидно-поліефірна фарба |
| Кількість отворів: | 2 |
| Товщина металу: | 0.8 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295,50 ₴

