Призначені для складання розподільних електрощитів з використанням модульної апаратури, для введення і розподілу електроенергії, а також для захисту мереж напругою 230/400 В від струмів перевантаження і короткого замикання.
Підвищена антикорозійна стійкість. Високоякісне зовнішнє покриття. Єдиний секрет замка. Набір додаткових аксесуарів. Висока технологічність і простота зборки. Високий рівень електробезпеки. Сертифікат відповідності.
Технічні характеристики
| Тип монтажу: | Навісний |
| Кількість рядів: | 4 |
| Ширина по кількості модульних відстаней: | 48 |
| Тип кришки: | Закритого типу (закривається) |
| Матеріал корпусу: | Сталь |
| Висота: | 670 мм |
| Ширина: | 330 мм |
| Глибина: | 120.0 мм |
| Колір: | Інше |
| Номер кольори RAL: | 7032 |
| Ступінь захисту - ІР: | IP54 |
| Кліматичне виконання: | У2 |
| Номі струм встановлюються апаратів: | 125 А |
| Введення кабелю: | Знизу |
| Клас електробезпеки: | I |
| Макс статичне навантаження на корпус: | 24.3 кг |
| Фактура поверхні: | Шагрень |
| Вага: | 8.10 кг |
| Температура експлуатації: | від -45 до +40 °C |
| Захисне покриття поверхні: | Поліефірна порошкова фарба |
| Модифікація: | З монтажною рамою |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Ступінь захисту IP | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 671,10 ₴

