- Зручність і простота зборки завдяки знімній монтажної рами.
- Висока електробезпека - наявність захисної оперативної панелі.
- Жорсткість конструкції.
- Можливість встановлення шин зверху і знизу.
- Збільшена відстань між задньою стінкою і DIN-рейками для зручності прокладки проводів.
- Жорстка і легка конструкція.
- Уніфікований модельний ряд.
- Стильний дизайн.
- Перевішувані дверцята в корпусах IP31.
- Сертифікат відповідності.

Технічні характеристики
| Тип монтажу: | Вбудовуваний |
| Кількість рядів: | 1 |
| Ширина по кількості модульних відстаней: | 12 |
| Тип кришки: | Закритого типу (закривається) |
| Матеріал корпусу: | Сталь |
| Висота: | 335 мм |
| Ширина: | 310 мм |
| Монтажна глибина - ніші: | 214 мм |
| Колір: | Сірий |
| Номер кольори RAL: | 7035 |
| Ступінь захисту - ІР: | IP31 |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3 |
| Номі раб напруга: | 400 В |
| Номі струм встановлюються апаратів: | 63 А |
| Введення кабелю: | Зверху/знизу |
| Фактура поверхні: | Шагрень матова |
| Вага: | 2.50 кг |
| Температура експлуатації: | від -40 до +40 °C |
| Захисне покриття поверхні: | Епоксидно-поліефірна фарба |
| Товщина металу: | 0.8 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328,80 ₴

