Будь ласка, ознайомтеся з детальними описами інших типів.
Технічні характеристики:
| Характерики | Значення |
| Механічний ресурс | 500 000 операцій |
| Електричний месурс | 100 000 операцій |
| Робочі температури | хв./макс. -25...+85 °C |
| Клас захисту | IP 20 |
| Залежна повторюваність операцій Без навантаження: Повне навантаження: | 3000 операцій за годину 1200 операцій за годину |
| Номінальне напруження | 250 V AC |
| Номінальний струм | 4 А |
| Комутована потужність | 1000 VА |
| Опір ізоляції | 10 Mom (мин. 500 V DC) |
| Обертання проводу | 1,5 - 2,5 мм2 |
Номенклатура:
КНОПКИ-ДЖОЙСТІКИ, IP65 (серія С)
Код
CP101DJ20 Кнопка-джойстик пластмасова двопозиційна з фіксацією
CP101DJ21 Кнопка-джойстик пластмасова двопозиційна без фіксації
CP707DJ40 Кнопка-джойстик пластмасова чотирипозиційна з фіксацією
CCP707DJ41 Кнопка-джойстик пластмасова чотирипозиційна без фіксації
CM101DJ20 Кнопка-джойстик металева двопозиційна з фіксацією
CM101DJ21 Кнопка-джойстик металева двопозиційна без фіксації
CM707DJ40 Кнопка-джойстик металева чотирипозиційна з фіксацією
CM707DJ41 Кнопка-джойстик металева чотирипозиційна без фіксації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emas |
| Країна виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581,91 ₴

