Технічні подробиці
| Механічна витривалість | : щонайменше 500 000 операцій |
| Електрична витривалість | : щонайменше 100 000 операцій |
| Робоча температура | : хв./макс. -5/+40 « С » |
| Степінь захисту | : IP65 |
| Максимальна частота включень | : при неповній завантаженні - 3000 операцій за годину; при повному завантаженні -1200 операцій за годину |
| Номінальне напруження, Ue | : 250В перем. тока |
| Номінальний струм, le | : 4А |
| Номінальне навантаження ізоляції, Ui | : 300В |
| Номінальне напруження, Uimp | : 2,5кВ |
| Матеріал контактів | : AgNi |
| Номінальний опір ізоляції | : не менше 10МОм (500В пост, струм) |
| Диелектричне протистояння | : між корпусом і контактом - 2000В перем. струм; відкритий контакт- 1500В перем. тока |
| Поперечний переріз з’єднаного кабеля | : 1,5-2,5мм2 |
Номенклатура:
| Артиул для замовлення | Контактна група | Тип кнопки | Колір | |
| НЗ | НЕБЕЗП | |||
| CP100DB | * | стандартна | біла | |
| CP100DK | * | стандартна | червоний | |
| CP100DY | * | стандартна | Зелений | |
| CP100DM | * | стандартна | синя | |
| CP100DH | * | стандартна | Чорний | |
| CP101DB | 2 | стандартна | біла | |
| CP101DM | 2 | стандартна | синя | |
| CP101DK | 2 | стандартна | червоний | |
| CP101DY | 2 | стандартна | Зелений | |
| CP101DH | 2 | стандартна | Чорний | |
| CP102DK | * | * | стандартна | червоний |
| CP102DY | * | * | стандартна | Зелений |
| CP102DS | * | * | стандартна | жовта |
| CP102DH | * | * | стандартна | Чорний |
| CP200DH | * | стандартна | Чорний | |
| CP200DK | * | стандартна | червоний | |
| CP200DY | * | стандартна | Зелений | |
| CP200DM | * | стандартна | синя | |
| CP202DH | 2 | стандартна | Чорний | |
| CP202DK | 2 | стандартна | червоний | |
| CP202DS | 2 | стандартна | жовта | |
| CP202DY | 2 | стандартна | Зелений | |
Монтаж:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір кнопки | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243,78 ₴


біла
червоний
Зелений
синя
Чорний
біла
синя
червоний
Зелений
Чорний
червоний
Зелений
жовта
Чорний
Чорний
червоний
Зелений
синя
Чорний
червоний
жовта
Зелений