
Датчик ємнісний циліндричний M18 виступаючий NPN NO (відстань 2-10мм, провід 2м) пластик
2 033,88 ₴
- В наявності
- Код: SCM18NP1NC2
- +380 (67) 751-75-86
Ємнісні датчики - це вимірювальні перетворювачі неелектричних величин (рівня рідини, механічні зусилля, тиску, вологості та ін) в значення електричної ємності
Переваги серії:
- Швидка комутаційна здатність
- Не потрібно фізичного контакту, тому немає тертя і зносу
- Простота установки
- Необмежену кількість циклів перемикання, оскільки немає механічних контактів
- Може працювати в суворих умовах
- Захист від короткого замикання і перевантаження
- Захист від зворотної полярності
- Широкий діапазон напруги живлення
- Світлодіодний індикатор
Технічні характеристики SCM30NP1NC2:
Вивід NPN-NO
| Відстань спрацьовування, мм | 2-10 |
| Тип корпусу | циліндр 18 мм |
| Монтаж | виступаючий |
| Номінальна напруга, В | DC 10-30 |
| З'єднання | провід (2м) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Установчий розмір | M18 |
| Напруга ізоляції (Ui) | 1500 VAC |
| Імпульсна витримувана напруга (Uimp) | 75V DC |
| Робоча температура | -25°C…+70°C |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Гістерезис | <%15 Sr (ефективна робоча відстань) |
| Число контактів | 1 |
| Точність повторення | <0,1 Sr |
| Частота перемикання | 25 Hz |
| Захист від зворотної полярності | Доступний |
| Захист від короткого замикання | Доступний |
| Максимальний струм навантаження | 200 mA (до збою) |
| Температурний дрейф | <0,1 Sr |
| Затримка готовності | ≤100 ms |
| Струм без навантаження | < 15 mA |
| Струм витоку | ≤0,5mA |
| Мінімальний струм навантаження | < 1mA |
| Падіння напруги | < 2 V |
| Пульсація (Напруга) | < %10 |
| ЕМС | 61000-4-3 3V/m -- 61000-4-6 3 |
| Умовний струм короткого замикання | 100A |
| Категорія застосування - Робочий струм | DC13 - 200mA |
| Чутлива поверхня | PBT |
| Число провідників та перетин | 3 x 0,34 mm² |
| Сертифікати | CE, EAC, УкрСЕПРО, UKCA |
Номенклатура:
|
Код |
Тип корпусу |
Напруга |
Дистанція |
Монтаж |
Частота комунікації |
Зв'язок |
Вихідний |
|
SIM12FM1NC2 |
M12 |
10-30В DC |
2 мм |
прихований |
800 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NO |
|
SIM12FM1NSX |
M12 |
10-30В DC |
2 мм |
прихований |
800 Hz |
роз'єм M12 |
NPN-NO |
|
SIM12FM1OC2 |
M12 |
10-30В DC |
2 мм |
прихований |
800 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NC |
|
SIM12FM1OSX |
M12 |
10-30В DC |
2 мм |
прихований |
800 Hz |
роз'єм M12 |
NPN-NC |
|
SIM12FM1PC2 |
M12 |
10-30В DC |
2 мм |
прихований |
800 Hz |
дротове підключення (2м) |
PNP-NO |
|
SIM12FM1PSX |
M12 |
10-30В DC |
2 мм |
прихований |
800 Hz |
роз'єм M12 |
PNP-NO |
|
SIM12FM1RC2 |
M12 |
10-30В DC |
2 мм |
прихований |
800 Hz |
дротове підключення (2м) |
PNP-NC |
|
SIM12FM1RSX |
M12 |
10-30В DC |
2 мм |
прихований |
800 Hz |
роз'єм M12 |
PNP-NC |
|
SIM12NM1NC2 |
M12 |
10-30В DC |
4 мм |
виступаючий |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NO |
|
SIM12NM1NSX |
M12 |
10-30В DC |
4 мм |
виступаючий |
400 Hz |
роз'єм M12 |
NPN-NO |
|
SIM12NM1OC2 |
M12 |
10-30В DC |
4 мм |
виступаючий |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NC |
|
SIM12NM1OSX |
M12 |
10-30В DC |
4 мм |
виступаючий |
400 Hz |
роз'єм M12 |
NPN-NC |
|
SIM12NM1PC2 |
M12 |
10-30В DC |
4 мм |
виступаючий |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
PNP-NO |
|
SIM12NM1PSX |
M12 |
10-30В DC |
4 мм |
виступаючий |
400 Hz |
роз'єм M12 |
PNP-NO |
|
SIM12NM1RC2 |
M12 |
10-30В DC |
4 мм |
виступаючий |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
PNP-NC |
|
SIM12NM1RSX |
M12 |
10-30В DC |
4 мм |
виступаючий |
400 Hz |
роз'єм M12 |
PNP-NC |
|
Код |
Тип корпусу |
Напруга |
Дистанція |
Монтаж |
Частота комунікації |
Зв'язок |
Вихідний |
|
SIM18FM1NC2 |
M18 |
10-30В DC |
5 мм |
прихований |
800 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NO |
|
SIM18FM1OC2 |
M18 |
10-30В DC |
5 мм |
прихований |
800 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NC |
|
SIM18FM1PC2 |
M18 |
10-30В DC |
5 мм |
прихований |
800 Hz |
дротове підключення (2м) |
PNP-NO |
|
SIM18FM1RC2 |
M18 |
10-30В DC |
5 мм |
прихований |
800 Hz |
дротове підключення (2м) |
PNP-NC |
|
SIM18NM1NC2 |
M18 |
10-30В DC |
8 мм |
виступаючий |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NO |
|
SIM18NM1OC2 |
M18 |
10-30В DC |
8 мм |
виступаючий |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NC |
|
SIM18NM1PC2 |
M18 |
10-30В DC |
8 мм |
виступаючий |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
PNP-NO |
|
SIM18NM1RC2 |
M18 |
10-30В DC |
8 мм |
виступаючий |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
PNP-NC |
|
Код |
Тип корпусу |
Напруга |
Дистанція |
Монтаж |
Частота комунікації |
Зв'язок |
Вихідний |
|
SIM30FM1NC2 |
M30 |
10-30В DC |
10 мм |
прихований |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NO |
|
SIM30FM1NSX |
M30 |
10-30В DC |
10 мм |
прихований |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NO |
|
SIM30FM1OC2 |
M30 |
10-30В DC |
10 мм |
прихований |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NC |
|
SIM30FM1OSX |
M30 |
10-30В DC |
10 мм |
прихований |
400 Hz |
роз'єм M12 |
NPN-NC |
|
SIM30FM1PC2 |
M30 |
10-30В DC |
10 мм |
прихований |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
PNP-NO |
|
SIM30FM1PSX |
M30 |
10-30В DC |
10 мм |
прихований |
400 Hz |
роз'єм M12 |
PNP-NO |
|
SIM30FM1RC2 |
M30 |
10-30В DC |
10 мм |
прихований |
400 Hz |
дротове підключення (2м) |
PNP-NC |
|
SIM30FM1RSX |
M30 |
10-30В DC |
10 мм |
прихований |
400 Hz |
роз'єм M12 |
PNP-NC |
|
SIM30NM1NC2 |
M30 |
10-30В DC |
10 мм |
виступаючий |
200 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NO |
|
SIM30NM1NSX |
M30 |
10-30В DC |
15 мм |
виступаючий |
200 Hz |
роз'єм M12 |
NPN-NO |
|
SIM30NM1OC2 |
M30 |
10-30В DC |
15 мм |
виступаючий |
200 Hz |
дротове підключення (2м) |
NPN-NC |
|
SIM30NM1OSX |
M30 |
10-30В DC |
15 мм |
виступаючий |
200 Hz |
роз'єм M12 |
NPN-NC |
|
SIM30NM1PC2 |
M30 |
10-30В DC |
15 мм |
виступаючий |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emas |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 2 033,88 ₴

