Застосовуються для приєднання провідників до модульного обладнання. Бокове підключення провідників.
Зручне приєднання провідників до клемних затискачів модульних апаратів при використанні з'єднувальних шин. Плоский висновок клеми забезпечує надійний електричний контакт з висновком з'єднувальної шини. Можливість підведення провідників великого перерізу до 25 мм?.
Технічні характеристики
| Перетин одножильного жорсткого дроту: | 4...25 мм2 |
| Перетин багатожильного гнучкого проводу: | 4...25 мм2 |
| Номі струм In: | 100 А |
| Номі раб напруга: | 400 В |
| Тип з'єднання електричних ма: | Гвинтове з'єднання |
| Тип з'єднання електричних ма 2: | Гвинтове з'єднання |
| Місце з'єднання: | Збоку (поперечний) |
| Кількість полюсів: | 1 |
| Кількість затискних клем на 1 полюс: | 1 |
| Тип монтажу: | Безпосередня установка |
| Робоча температура: | -40...+50 °C |
| Клас негорючості изоляц матеріалу UL94: | V1 |
| Довжина: | 35 мм |
| Колір: | Сірий/білий |
| Номі раб напруга змінного струму Ue: | 400 В |
| Номі раб напруга постійного струму Ue: | 220 В |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Номі напруга ізоляції Ui: | 415 В |
| Макс поперечний переріз провідника: | 25 мм2 |
| Матеріал затиску: | Латунь |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3 |
| Ширина: | 13,5 мм |
| Висота: | 19 мм |
| Номінальна здатність до приєднання: | 4...25 мм2 |
| : | 2,5 мм2 |
| К-ть в комплекті: | 100 шт |
| Модель або виконання: | Фазна |
| Мінімальний перетин: | 16.0 мм |
| Гвинт кріплення: | М8 |
| Матеріал струмоведучої частини: | Мідь |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість | боковий ввід |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,40 ₴

