Короткий каталог Реле контролю й керування
Призначено для увімкнення/вимкнення споживачів у системах промислової й побутової автоматики (наприклад, освітлення) з декількох місць за допомогою паралельно з'єднаних кнопок. Має два режими роботи.
Реалізація схем увімкнення освітлення з різних точок за допомогою всього одного реле. Два режими роботи. Проста індичка режимів роботи. Елементна база від провідних світових виробників. Кріплення на стандартну 35-мм DIN-рейку. Корпус із матеріалів, що не підтримують горіння.
Технічні характеристики
| Тип | Імпульсне реле |
| Номінальна напруга ізоляції, В | 270 |
| Номінальна робоча напруга, В | 230 |
| Номінальна частота, Гц | 50/60Hz |
| Номінальний струм, А | 8 |
| Схема | 2CO |
| Напруга керування, В | 12...240В, AC/DC |
| Особливість | |
| Кількість полюсів | 2 |
| Електрична зносостійкість, циклів | 1000000 |
| Механічна зносостійкість, циклів | 10000000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Категорія забруднення середовища | 2 |
| Переріз затискачів, мм2 | 2.5 |
| Момент затягування затискачів | 0.4 |
| Робоча температура, °C | -20...+55 |
| Температура зберігання, °C | -30°...+75°C |
| Ширина, модулів | 1 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 926,20 ₴

