
Світлодіодний прожектор на сонячній батареї TIGER PRO-200 3CCT 068-012-2200
2 443,05 ₴
- В наявності
- Код: 068-012-2200-010
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний прожектор на сонячній батареї TIGER PRO-200 3CCT 068-012-2200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | Час заряджання — 4-6 год. |
| Час роботи від акумулятора | 12-15ч |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 200 W |
| Світловий потік (Лм) | 1700lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 3CCT |
| баттарея | 3.2V 20Ah LiFePO4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 443,05 ₴



