
Світильник врізний "STELLA-16" (з регулюваним кріпленням) 16 W 6400 K білий
207,82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 016-052-0016-010
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світильник врізний "STELLA-16" (з регулюваним кріпленням) 16 W 6400 K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізне отвір | Ø55-Ø100 mm (регулює) |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 16 W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø121x19 mm |
| Світловий потік (Лм) | 1440 lm |
| Термін служби | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207,82 ₴


