
Світильник світлодіодний садово-парковий ґрунтовий OPTIC-7L (7W) 076-117-0007 ЗЕЛЕНЕ СВІЧЕННЯ
287,47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 076-117-0007-030
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світильник світлодіодний садово-парковий ґрунтовий OPTIC-7L (7W) 076-117-0007 ЗЕЛЕНЕ СВІЧЕННЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Потужність | 7W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Світловий потік (Лм) | 490lm |
| Термін служби | 2года |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | ЗЕЛЕНИЙ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287,47 ₴


