
Вуличний консольний LED світильник на сонячній батареї з датчиком руху COMPACT PRO-40 074-010-1040
1 649,17 ₴
- В наявності
- Код: 074-010-1040-020
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вуличний консольний LED світильник на сонячній батареї з датчиком руху COMPACT PRO-40 074-010-1040
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | 4-6 рік.(пасмурно-1день, дощ-2 сьогодні) |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Вбудований датчик руху |
| Потужність | 40 W |
| Світловий потік (Лм) | 400 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| баттарея | 3.2V / 3Ah Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649,17 ₴





