
Світлодіодний накладний світильник SOFIA-48 3CCT 48 W чорний 016-064-1048
1 186,37 ₴
- В наявності
- Код: 016-064-1048-020
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний накладний світильник SOFIA-48 3CCT 48 W чорний 016-064-1048
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 48 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Світловий потік (Лм) | 4320 lm |
| Термін служби | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 3CCT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 186,37 ₴


