
Підвісний лінійний світлодіодний світильник білий BELLINI 3CCT 019-080-1045
1 610,90 ₴
- В наявності
- Код: 019-080-1045-010
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підвісний лінійний світлодіодний світильник білий BELLINI 3CCT 019-080-1045
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 160-265 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 45 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 1180 мм х 35 мм х 70 мм |
| Світловий потік (Лм) | 5000 lm |
| Термін служби | 70 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 38° |
| Колірна температура, К | 3000 K/4000 K/6500 K На вибір є перемикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610,90 ₴


