
Фасадний LED світильник на сонячній батареї MALIBU-4 3CCT 078-017-0004
407,18 ₴
- Немає в наявності
- Код: 078-017-0004-020
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фасадний LED світильник на сонячній батареї MALIBU-4 3CCT 078-017-0004
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 4 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 107 мм * 64 мм * 98 мм |
| Світловий потік (Лм) | 38 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 38° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407,18 ₴


