
Світильник світлодіодний ДП 50_0 4000K IP65 овал білий IEK 12 Вт
145,31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: LDPO0-5040-12-4000-K01
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світильники світлодіодні серії ДПО призначені для внутрішнього освітлення побутових, громадських і виробничих освітлень з підвищеним вмістом пилу і вологи. Конструкція світильника і вживані матеріали забезпечують високу механічну міцність і захист від проникнення пилу і вологи по класу IP65.
- Світильники можуть використовуватися в холодному кліматі.
- Ступінь захисту IP65 дозволяє використовувати світильник поза навісу.
- Спрощений спосіб монтажу світильника із застосуванням спеціального кронштейна.
- Ударостійкий корпус забезпечує антивандальні властивості світильника.

Технічні характеристики світильника:
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Матеріал корпусу: | Поліпропілен |
| Колір корпусу: | Білий |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Поліпропілен |
| Номі напруга: | 230 В |
| Світлорозподіл: | Середн. світловий пучок/промінь |
| Вихід світлового потоку: | Прямий |
| Ступінь захисту - ІР: | IP65 |
| Клас захисту: | II |
| Колірна температура: | До 4000 |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 70-79 (клас 2A) |
| Коефіцієнт потужності: | 0,5 |
| Переріз провідника: | 0,5...0,75 мм2 |
| Тип світильника: | Світильник з плафоном/розсіювачем |
| Колір плафона або розсіювача: | Білий |
| Гранична температура: | -40...+45 °C |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Діапазон раб напруг: | 198...253 |
| Тип кривої сили світла: | Д |
| Джерело світла: | Світлодіоди SMD 2835 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність | 12 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145,31 ₴
