Світильник світлодіодний для високих стель "PYRAMID-200" 200 W 6400 К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 772 мм х 104 мм х 71 мм |
| Світловий потік (Лм) | 26000 lm |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90° |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 027,17 ₴



