Багатофункціональний вимірювальний прилад 6 в 1 призначений для вимірювання напруги, сили струму, частоти, потужність, споживаної енергії коефіцієнт потужності однофазної мережі змінного струму з одночасним відображенням вимірюваних величин на дисплеї.
Характеристики:
| Діапазон вимірів | 40-300V, 0.1-100А, 45-65Hz, 0-30 000Вт, 0-99 999кВт/ч, 0,00-1,00 cos φ |
| Кіл-ть точек підключень | 2 |
| Кількість полюсів | 1 |
| Номінальна напруга Un, В | 80-300 (АС) |
| Номінальний струм In, А | 1-100A (АС) |
| Спосіб кріплення | Din-рейка 35мм |
| Частота F, Гц | 45-65 |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність споживання, ВА | 2 |
| Похибка, % | ± 1% |
| Частота оновлення | 1 раз/сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948,18 ₴

