Вольтметр-амперметр модульний однофазний призначений для вимірювання напруги та сили струму в однофазній мережі змінного струму з одночасним відображенням вимірюваних величин на дисплеї.
Характеристики:
| Діапазон вимірів | 50-500V; 1-100A (AC) |
| Кіл-ть точек підключень | 2 |
| Кількість полюсів | 1 |
| Номінальна напруга Un, В | 50-500 (АС) |
| Номінальний струм In, А | 1-100A (АС) |
| Спосіб кріплення | Din-рейка 35мм |
| Частота F, Гц | 50-60 |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність споживання, ВА | 2 |
| Похибка, % | ± 2% |
| Частота оновлення | 1 раз/сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511,28 ₴

