
Вимикач 1-клавішний + Розетка з заземленням з кришкою сірий xOne
226,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 406-240000-923
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вимикач 1-клавішний + Розетка з заземленням з кришкою сірий xOne
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Наружний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | ABS (пластик) |
| Номінальний струм | 10A, 16A |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø75 мм х 151мм х 75мм х 51.7мм |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226,95 ₴




