Термомагнітний розчіплювач вимикачів MX може налаштовуватися відповідно до вимог захисту.
•Захист від перевантаження
Струм уставки (А) I r = I n х 0,7-0,8-0,9-1,0
• Миттєвий захист від короткого замикання
Струм уставки (А) I i = I n х 10
Точність ±20%
Характеристики:
| EAN-код | 9004840892444 |
|---|---|
| Ширина нетто | 90,00мм |
| Висота нетто | 140,00мм |
| Вага нетто | 1,19 кг |
| Втрата потужності | 20,10W |
| хв. Температура навколишнього середовища | -40°C |
| макс. Температура навколишнього середовища | 70°C |
| Пристрій | Силовий вимикач |
| Стандарт | EN 60947-2 |
| Номінальний струм | 63A |
| Номінальна напруга | < 690В пров. струму |
| Комутаційна здатність при короткому замиканні (400 В) | 36kA |
| Розмір | 1 |
| Розчіплювач | Thermomagnetic release - Type A |
| Полюс | 3 |
| Pollution degree | 3 |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Номінальна напруга ізоляції [Ui] | 1000V |
| Номінальна імпульсна напруга, що витримується [Uimp] | 8000V |
| Знижений ultimate short-circuit breaking capacity Icu | 36kA |
| Rated service breaking capacity Ics | 36kA |
| AC 380/400/415V | 36kA (Icu) / 36kA (Ics) |
| AC 440V | 36kA (Icu) / 36kA (Ics) |
| AC 500V | 25kA (Icu) / 25kA (Ics) |
| AC 660/690V | 6kA (Icu) / 6kA (Ics) |
| Електрична зносостійкість (робочий цикл) | ## |
| AC 415V, In | 8000 |
| AC 690V, In | 2000 |
| Виробник | Schrack |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schrack Technik |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 364,18 ₴

