Автоматичний вимикач в литому корпусі типу A Schrack
Детальна інформація наведена в Каталог Cubico
| EAN-код | 9004840480634 |
|---|---|
| Ширина нетто | 90,00мм |
| Висота нетто | 140,00мм |
| Вага нетто | 1,20 кг |
| Втрата потужності | 46,00W |
| хв. Температура навколишнього середовища | -25°C |
| макс. Температура навколишнього середовища | 70°C |
| Пристрій | Силовий вимикач |
| Номінальний струм | 80A |
| Номінальна напруга | < 690В пров. струму |
| Комутаційна здатність короткого замикання | 36kA |
| Розмір | 1 |
| Головні контакти | 3 |
| Розчіплювач | A термо-магнітний пристрій захисту обладнання та кабелів |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schrack Technik |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 922,01 ₴





