| EAN-код | 9004840666854 |
|---|---|
| Ширина нето | 71,00мм |
| Висота нетто | 85,00мм |
| Глибина нето | 77,00мм |
| Вага нетто | 0,42кг |
| Втрата потужності | 13,80W |
| Мін. температура навколишнього середовища | -25°C |
| макс. температура навколишнього середовища | 60°C |
| Характеристика | C |
| Сила тока | 32A |
| Полюс | 3+N |
| Тип | Негайно |
| Тип | A (чутливий до пульсуючого струму) |
| Комутальна здатність | 6kA |
Докладна технічна інформація розміщена в Онлайн-каталогі
Онлайн-каталог "Модульне обладнання ТМ Schrack"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schrack Technik |
| Країна виробник | Австрія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 203,31 ₴


