Світильник призначений для освітлення магазинів, супермаркетів та інших торгових приміщень.
Висока ефективність 110 лм/Вт. Передача кольору CRI>80, без пульсацій світлового потоку. Зручне сполучення в лінію до 12 світильників без розбору світильника і застосування інструментів.
Технічні характеристики
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Кількість ламп - джерел світла: | 1 |
| Цоколь - патрон лампи: | Інше |
| Потужність лампи: | 36 Вт |
| Тип пускорег апарату-ПРА-трансформатора: | Світлодіодний драйвер |
| Номі напруга: | 230 В |
| Матеріал: | Пластик |
| Колір корпусу: | Білий |
| Довжина: | 1200 мм |
| Ширина: | 107 мм |
| Висота: | 52 мм |
| Клас захисту: | II |
| Ступінь захисту - ІР: | IP20 |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Пластик опаловий |
| Категорія кольоровості світла: | Нейтральний (холодно-білий) 3300-5300 До |
| Тип світильника: | Світильник з плафоном/розсіювачем |
| Світловий потік: | 4000 лм |
| Діапазон раб напруг: | 150...265 |
| Коеф пульсації світлового потоку: | ≤ 5 відсотків |
| Діапазон робочих температур: | 0...+50 °C |
| Тип напруги: | Змінний (AC) |
| Висота або глибина: | 52 мм |
| Колірна температура: | До 5000 |
| Макс потужність системи: | 36 Вт |
| Колірне позначення світла: | Білий |
| Тип проводки: | Підходить для наскрізної проводки |
| Розподільник світлового потоку: | Розсіююча лінза або панель |
| Тип КСС: | Д |
| Габаритна яскравість: | 3840 кд/м2 |
| Клас світлорозподілу: | П |
| Пусковий струм: | 2.7 А |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 565,70 ₴

