
MAGNUM Розетка панельна SCHUKO РП11-3 з кришкою IP44 синій IEK
70,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: ТС5500430
- +380 (67) 751-75-86
Всі роз'єми MAGNUM IEK повністю сумісні з роз'ємами інших виробників.
Силові роз'єми MAGNUM підходять для підключення будівельного електрообладнання та електроінструменту, електропостачання тимчасових споруд і побутівок, верстатів та іншого промислового устаткування, для електропостачання спортивних споруд і об'єктів культурно масових заходів, готелях, турбазах тощо
Пластикові деталі роз'ємів виготовляються з пожежобезпечних матеріалів, з високою міцністю, стійкістю до ударних навантажень, відмінними діелектричними показниками, високими стійкістю до зношування й стирання. Всі пластикові деталі роз'ємів мають посилену конструкцію, що дозволяє витримувати підвищені навантаження і жорсткі умови експлуатації. Посилена система приєднання провідників у всіх роз'ємах. Кришки забезпечують захист від попадання всередину роз'єму пилу, вологи і надійно закріплені. Гвинти на корпусі розташовані максимально зручно. Проникнення пилу припинено повністю. Захист від водяних струменів і короткочасного занурення під воду до 1м (IP67). Шорстка поверхня виробів забезпечує зручний захват, що особливо важливо при роботі в несприятливих погодних умовах (наприклад, високої вологості або негативних температур).
Технічні характеристики
| Діапазон раб напруг: | 250 В |
| IEC струм: | 16 А |
| Кількість полюсів: | 2 |
| Орієнтація заземл контакту-по циферблату годин: | 6 год |
| Ступінь захисту - ІР: | IP44 |
| Макс поперечний переріз провідника: | 2,5 мм2 |
| Номі електр міцність ізоляції: | 250 В |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Кількість контактів: | 2P+PE (однофазн. 3-провідника) |
| Фіксуючий пристрій: | Кришка |
| Тип підключення: | Клема гвинтова |
| Матеріал: | Пластик |
| Температура експлуатації: | -25...+40 °C |
| Напруга згідно EN 60309-2: | 230 В 50-60 ГЦ , синій |
| Профіль - кут вилки: | Нахил./скошений./кутів. |
| Розмір фланця по вертикалі: | 50.0 мм |
| Розмір фланця по горизонталі: | 50.0 мм |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 70,01 ₴
