Характеристики:
| EAN-код | 9004840855159 |
|---|---|
| Ширина нетто | 31,00 мм |
| Висота нетто | 42,50 мм |
| Вага нетто | 0,07 кг |
| мінімальна температура навколишнього середовища | -40°C |
| макс. температура навколишнього середовища | 85°C |
| Струм контакту | 8A |
| Приналежності | Цоколь |
| Поперечний переріз однопроводное | 0.5 - 1.5mm2 |
| Поперечний переріз гнучке | 0.5 - 1.5mm2 |
| Поперечний переріз гнучке з кабельним затиском | 0.5 - 1.5mm2 |
Габаритні розміри:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schrack Technik |
| Країна виробник | Австрія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278,97 ₴



