
Гніздо DIN-монтажу гвинтове, логічна компонування для RS,PT 4P 10А Schrack
210,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: YRS50104
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики:
| EAN-код | 9004840855173 |
|---|---|
| Ширина нетто | 27,00 мм |
| Висота нетто | 61,00 мм |
| Вага нетто | 0,06 кг |
| мінімальна температура навколишнього середовища | -40°C |
| макс. температура навколишнього середовища | 70°C |
| Струм контакту | 10A |
| Приналежності | Цоколь |
| Поперечний переріз однопроводное | 0.5 - 2.5mm2 |
| Поперечний переріз гнучке | 0.5 - 2.5mm2 |
| Поперечний переріз гнучке з кабельним затиском | 0.5 - 2.5mm2 |
Габаритні розміри:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schrack Technik |
| Країна виробник | Австрія |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,12 ₴


