Всі роз'єми MAGNUM IEK повністю сумісні з роз'ємами інших виробників.
Силові роз'єми MAGNUM підходять для підключення будівельного електрообладнання та електроінструменту, електропостачання тимчасових споруд і побутівок, верстатів та іншого промислового устаткування, для електропостачання спортивних споруд і об'єктів культурно масових заходів, готелях, турбазах тощо
Пластикові деталі роз'ємів виготовляються з пожежобезпечних матеріалів, з високою міцністю, стійкістю до ударних навантажень, відмінними діелектричними показниками, високими стійкістю до зношування й стирання. Всі пластикові деталі роз'ємів мають посилену конструкцію, що дозволяє витримувати підвищені навантаження і жорсткі умови експлуатації. Посилена система приєднання провідників у всіх роз'ємах. Кришки забезпечують захист від попадання всередину роз'єму пилу, вологи і надійно закріплені. Гвинти на корпусі розташовані максимально зручно. Проникнення пилу припинено повністю. Захист від водяних струменів і короткочасного занурення під воду до 1м (IP67). Шорстка поверхня виробів забезпечує зручний захват, що особливо важливо при роботі в несприятливих погодних умовах (наприклад, високої вологості або негативних температур).
Технічні характеристики
| Діапазон раб напруг: | 200...240 / 346...415 В |
| IEC струм: | 63 А |
| Кількість полюсів: | 5 |
| Орієнтація заземл контакту-по циферблату годин: | 6 год |
| Ступінь захисту - ІР: | IP67 |
| Макс поперечний переріз провідника: | 6...25 мм2 |
| Номі електр міцність ізоляції: | П'ятсот |
| Номі частота: | 50/60 Гц |
| Кількість контактів: | 3P+PE (трехфазн. 4-провідника) |
| Наявність блокування: | Електрична блокування |
| Фіксуючий пристрій: | Кришка з байонетним кільцем |
| Тип підключення: | Клема гвинтова |
| Матеріал: | Пластик |
| Колірна кодування: | Червоний |
| Температура експлуатації: | -25...+40 °C |
| Напруга згідно EN 60309-2: | 230 В 50-60 ГЦ , синій |
| Профіль - кут вилки: | Прям./прямолинейн. |
| Розмір фланця по вертикалі: | 117.0 мм |
| Розмір фланця по горизонталі: | 117.0 мм |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 474,98 ₴

