
Розетка-таймер механічний РТМ-3 15хв 24г 96on/off 16А IP20
250,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: ERT-21-1-16-S-15-0-20-U
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розетки-електронні таймери тижневі призначені для відліку інтервалів часу, автоматичного включення/відключення електроприладів через заданий проміжок часу протягом тижня.
Матеріал корпусу: високоякісний пластик. Простота програмування. Блістерна упаковка з інструкцією по експлуатації всередині.
Технічні характеристики
| Тип розетки: | З заземлюючим (захисним) контактом |
| Напруга живлення: | 230 В |
| Тип живлячої напруги: | Змінний (AC) |
| Частота напруги: | 50 Гц |
| Модель або виконання: | Аналоговий (-ая) |
| Номі коммутіруя струм при змін напругою 230В: | 16 А |
| Тип програми: | Денна/денна програма |
| Ступінь захисту - ІР: | IP20 |
| Тип підключення: | Роз'ємне (штекерне) з'єднання |
| Ширина: | 82 мм |
| Висота: | 81 мм |
| Глибина: | 79 мм |
| Макс сумарна потужність навантаження: | 3680 Вт |
| Заг кількість розеток: | 1 |
| Хв інтервал установки часу хвилин: | 15 |
| Кількість контактів: | 2P+PE (однофазн. 3-провідника) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 250,10 ₴
