
Розетка настінна кутова РБу13-1-0м з захисною кришкою IP44 ОМЕГА IEK
66,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: PKR22-016-2-K02
- +380 (67) 751-75-86
Каучукові роз'єми серії «ОМЕГА» широко застосовуються у виробництві та машинобудуванні, на будівельних майданчиках. Використовуються при електропостачанні кіосків і побутівок, на садових ділянках і в паркових зонах, у місцях, де необхідна надійна захист електричного з'єднання.
Асортимент включає найбільш затребувані моделі. Всі вироби мають бризкозахисний каучуковий корпус, виконаний у жовтому, червоному, помаранчевому і синіх кольорах. Високі ізоляційні та зносостійкі властивості корпусу забезпечують довгий термін служби. Наявність на корпусі ребер перешкоджає зісковзуванню рук при роз'єднанні розетки і вилки. Додатковий буртик забезпечує щільну фіксацію вилки в розетці і захищає від попадання вологи всередину.
Технічні характеристики
| Номінальна напруга: | AC 250 V |
| Номі струм: | 16 А |
| Поперечний переріз жили: | 1,5...2,5 мм2 |
| Довжина мережевого шнура: | - м |
| Ступінь захисту - ІР: | IP44 |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип або марка матеріалу: | Термопласт |
| Колір: | Чорний |
| Заг кількість розеток: | 1 |
| Температура експлуатації: | -25...+50 °C |
| Форма корпусу: | Квадратний (-ая) |
| Кількість штепсель розеток з зах контактом: | 1 |
| Кількість розеток європейського стандарту: | 1 |
| Максимальна потужність навантаження: | 4000 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом: | I |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 66,16 ₴
