Характеристики:
| Тип джерела світла: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Форма лампи або колби: | Куляста |
| Потужність лампи: | 25.0 Вт |
| Цоколь: | E27 |
| Категорія кольоровості світла: | Нейтральний (холодно-білий) 3300-5300 До |
| Номі напруга: | 230 В |
| Тип напруги: | Змінний (AC) |
| Діапазон раб напруг: | 170...264 В |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 80-89 (клас 1B) |
| Тип скла колби: | Матовий (-ая) |
| Колір: | Білий |
| Кут розсіювання: | 135 ° |
| Діаметр: | 80 мм |
| Довжина: | 154 мм |
| Сила світла: | - кд |
| Коеф пульсації світлового потоку: | ≤ 5% відсотків |
| Діапазон робочих температур: | -20...+45 °C |
| Світловий потік: | 2500 лм |
| Середн номі термін служби: | 30000 ч |
| Колірна температура: | До 4000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70,30 ₴

