Фільтри з захисним кожухом призначені для запобігання проникнення пилу і вологи всередину електротехнічних шаф, дозволяють забезпечити ступінь захисту не нижче ІР54. Встановлюються в парі з вентилятором і використовуються для забезпечення циркуляції повітряного потоку. Володіють високою стійкістю до атмосферних і температурних впливів, а також УФ-випромінювання. Завдяки прогресивної конструкції фільтри відрізняються оптимальної пропускної здатністю із збереженням простоти обслуговування і монтажу.
Конфігуратор підбору кліматичного обладнання
Знижені зовнішні габарити, що виступають за межі корпусу. Висока стійкість до атмосферних і температурних впливів, а також УФ-випромінювання. Компактність і естетичність при невеликій монтажній глибині. Оптимальне і ефективне рішення для охолодження шаф при збереженні економічності. Функціональна конструкція при зручному обслуговуванні і монтажі. Оптимальна пропускна здатність фільтруючого матеріалу. Простота заміни фільтруючого матеріалу.
Технічні характеристики
| Кількість вентиляторів: | 1 |
| Тип вентиляційного блоку: | Доповнить. блок припливної і витяжної вентиляції |
| Ширина: | 254 мм |
| Висота: | 254 мм |
| Глибина: | 24 мм |
| Матеріал корпусу: | АБС-пластик |
| Колір: | Сірий |
| Клас фільтра по ГОСТ Р ЕН 779: | G4 |
| Температура експлуатації: | -50...+70 °C |
| Сумісність: | ВФИ 380 м3/год IP55 IEK |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 303,86 ₴

