Обігрівач на DIN-рейку призначений для нагріву повітря всередині електротехнічних шаф. Створюваний конвекційних повітряний потік запобігає утворенню областей з низькою температурою і захищає електричні компоненти від утворення конденсату і замерзанні при перепадах температури, а також корозії металевих елементів активного обладнання. Наявність калорифера з саморегулюванням забезпечує природну циркуляцію нагрітого повітря всередині шафи і дозволяє уникнути перегріву. При установці в парі з терморегулятором використовується для підтримки необхідної температури всередині шафи і організації стабільної роботи встановленого обладнання. Може бути використаний в електрообладнанні змінного струму частотою 50 Гц і напругою до 230 Ст. Динамічна система нагріву повітря максимально ефективна при тривалих режимах роботи. Підключення за допомогою затискачів робить монтаж максимально простим і швидким.
Компактная конструкция обогревателей позволяет освободить часть внутреннего пространства в шкафу. Компактные обогреватели выполнены из анодированного алюминиевого профиля и имеют функцию саморегулирования, что позволяет избежать перегрева и сохранить пожаробезопасность. Динамическая система нагрева воздуха максимально эффективна при длительных режимах работы и позволяет значительно экономить затрачиваемую электроэнергию. Оптимальная форма радиатора повышает эффективность теплообмена за счет увеличения скорости конвекции при сохранении небольших габаритов. Збільшений термін служби нагрівачів при високій надійності. Широкий діапазон робочої напруги постійного і змінного струму. Широкий номенклатурний ряд.
Технічні характеристики
| Номінальна потужність: | 900 Вт |
| Тип затискача для підключення проводів: | Гвинтове |
| Тип монтажу: | На DIN рейку, монтажну панель |
| Нагрівальний елемент: | Позистор |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Номі раб напруга: | 230 В |
| Робоче напруга змін при струмі частотою 50 Гц: | 230 В |
| Робоча напруга постійного струму: | 230 В |
| Тип напруги: | Змінний (AC) |
| Ступінь захисту - ІР: | IP20 |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Матеріал корпусу: | Поліамід 66 |
| Перетин підключаються провідників: | 2,5 мм |
| Ширина: | 142.0 мм |
| Висота: | 67 мм |
| Глибина: | 182.0 мм |
| Діапазон регулювання температури: | 0...+60 °C |
| Потужність нерерывного нагріву при 20 градусах: | 900 Вт |
| Діапазон робочих температур: | -60...+70 °C |
| Кліматичне виконання: | У2.1 |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Витрата або продуктивність: | 160 м3 / год |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 3 358,08 ₴

