Призначено для збирання розподільних електро щитів з використанням модульної апаратури, для введення і розподілу електроенергії, а також для захисту мереж навантаженням 230/400 В від струму перевантаження і короткого замикання.
Підвищена антикорозійна витривалість. Високоякісний зовнішній покрив. Єдиний секрет замку. Набір додаткових аксесуарів. Висока технологічність і простота збирання. Декілька кольорів і варіантів кольорів. Високий рівень електробезпеки. Сертифікат відповідності.
Технічні характеристики
| Тип монтажа: | Навісний |
| Рядів: | 3 |
| Ширина модулів: | 72 |
| Тип кришки: | Закритого типу (закрита) |
| Матеріал корпусу: | Сталева |
| Висота: | 540 мм |
| Ширина: | 600 мм |
| Глибина: | 120.0 мм |
| Цвет: | Інше |
| Номер кольору RAL: | 7035 |
| Степінь захисту - IP: | IP31 |
| Кліматичний розвиток: | УХЛ3 |
| Номін струм встановлюваних апаратів: | 125 А |
| Ввод кабеля: | Внизу |
| Клас електробезпеки: | I |
| Макс статичне навантаження на корпус: | 31.8 кг |
| Фактура поверхні: | Шагрень |
| Вага: | 10.60 кг |
| Температура використання: | от -60 до +40 °C |
| Захисний покрив: | Епоксидно-поліфірна фарба |
| Модифікація: | З оцинкованою рейкою для зміцнення шин N / PE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Ступінь захисту IP | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 892,70 ₴

