
Світильник світлодіодний ДСП 1304 18Вт 4500К IP65 600мм сірий пластик IEK
261 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: LDSP0-1304-18-4500-K01
- +380 (67) 751-75-86
Світильники серії ДСП застосовуються: - для освітлення виробничих і громадських приміщень з важкими умовами експлуатації (станції метро, підземні переходи, промислові цехи або склади); - для освітлення приміщень з високим рівнем вмісту вологи та пилу: у підвалах, пральнях, гаражах, автостоянках, майстерень, підсобних приміщеннях і т. д.; - для зовнішнього освітлення на відкритих будівельних і виробничих майданчиках. Відповідають ДСТУ IEC 60598-2-1.
Відсутність пульсацій світлового потоку (менше 5%), що дозволяє знизити зорову стомлюваність і забезпечити комфортне освітлення. Надійний драйвер, що забезпечує коефіцієнт потужності - 0,8 і 0,9 (для ДСП 1403). Зручність монтажу і широта можливостей значно розширює сферу застосування світильників. Базова комплектації світильників серії ДСП забезпечена 2 видами скоб: для стельового кріплення і кріплення з допомогою тросів (троси ТМ ІЕК в комплект не входять). Захист від дії агресивного середовища, що дозволяє використовувати світильники як в приміщеннях, так і зовні будівель (IP65). Модель ДСП 1302Д оснащена інфрачервоним датчиком руху, забезпечуючи максимальне енергозбереження. Радіус дії датчика - 5 м.
Технічні характеристики
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Цоколь - патрон лампи: | Інше |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Колір корпусу: | Сірий |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Пластик опаловий/матовий |
| Номі напруга: | 230 В |
| Світлорозподіл: | Середн. світловий пучок/промінь |
| Вихід світлового потоку: | Прямий |
| Ступінь захисту - ІР: | IP65 |
| Клас захисту: | II |
| Світловий потік: | 1440 лм |
| Колірна температура: | 4500 До |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 70-79 (клас 2A) |
| Ефективність світильника: | 80.0 люменів на Вт |
| Коефіцієнт потужності: | ≥ 0,9 |
| Ширина: | 76.0 мм |
| Висота або глибина: | 66.0 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Переріз провідника: | 0,5...1,0 мм2 |
| Тип світильника: | Світильник з плафоном/розсіювачем |
| Потужність лампи: | 18 Вт |
| Колір плафона або розсіювача: | Немає |
| Гранична температура: | -20...+45 °C |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Матеріал опорної поверхні: | F - нормально займистого матеріалу |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3.1 |
| Кількість світлодіодів: | 90 |
| Коеф пульсації світлового потоку: | ≤ 5 відсотків |
| Джерело світла: | Світлодіоди SMD 4014 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
- Ціна: 261 ₴
