Для внутрішнього освітлення житлових, общественных і виробничих приміщень. Призначені для встановлення світлодіодних лінійних ламп Т8 з цоколем G13 довжиною 0,6 і 1,2 м.
- Легкий монтаж на стіну та стелю.
- Просте підключення через клемну колодку.
- Корпус з високоякісної сталі.
- Патрони з негорючого пластику забезпечують надійну експлуатацію
Технічні характеристики
| Тип лампи/цоколь: | Т8/G13 |
| Потужність лампи: | 1х9 Вт (в комплект не входить) |
| Номі напруга: | 230 В |
| Матеріал корпусу: | сталь |
| Колір корпусу: | білий |
| Розміри: | 600х40х60 мм |
| Ступінь захисту - ІР: | IP20 |
| Модель або виконання: | Настінно-стельовий модель |
| Температура експлуатації: | -20...+45 °C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60,60 ₴

