Щит с монтажной панелью ЩМП с прозрачной дверцей предназначен для установки оборудования автоматики, сигнализации и управления, силового электрооборудования различного назначения. Высокая степень ударопрочности IK08 позволяет использовать корпуса ЩМП IEK с прозрачной дверцей в любой сфере промышленности, в сельском хозяйстве, коммерческом и частном домостроении.
Загартоване скло. Висока ступінь удароміцності IK08. Зручність монтажу. Високий рівень електробезпеки. Високоякісне лакофарбове покриття. Повна комплектація. Сертифікат відповідності.
Технічні характеристики
| Ступінь захисту - ІР: | IP54 |
| Кліматичне виконання: | У2 |
| Номінальний струм: | 630 А |
| Матеріал корпусу: | Сталь |
| Номер кольори RAL: | 7035 |
| Висота: | 1200 мм |
| Ширина: | 750 мм |
| Глибина: | 300 мм |
| Тип кришки: | Закритого типу (закривається) |
| Захисне покриття поверхні: | Поліефірна порошкова фарба |
| Тип монтажу: | Поверхневого монтажу |
| Вага: | 46,5 кг |
| Введення кабелю: | Знизу |
| Фактура поверхні: | Шагрень |
| Кількість вводів: | 1 |
| Вид установки: | Навісний |
| Товщина металу: | 1,4 мм |
| Макс статичне навантаження на корпус: | 12 кг |
| Температура експлуатації: | -40...+40 °C |
Габаритні розміри:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 330 ₴

