Автоматичний вимикач силовий регул. 25кА 3P 250А тип А розм.2 Schrack
Характеристики
| Ширина | 105,00 мм |
|---|---|
| Висота | 184,00 мм |
| Вага | 2,35 кг |
| мінімальна температура навколишнього середовища | -25°C |
| макс. температура навколишнього середовища | 60°C |
| Пристрій | Силовий вимикач |
| Номінальний струм | 250A |
| Номінальна напруга | < 690В пер. струму |
| Комутаційна здатність короткого замикання | 25kA |
| Розмір | 2 |
| Головні контакти | 3 |
| Розчіплювач | A термо-магнітне пристрій захисту обладнання і кабелів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 621,56 ₴

