
Лампа світлодіодна A60 куля прозора 230В 11Вт 6500К E27 серія 360° IEK
55,86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: LLF-A60-11-230-65-E27-CL
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодні лампи з ниткоподібним світлодіодом (филаментная нитка) є одним з найбільш ефективних джерел світла. Головна відмінність від звичайних світлодіодних ламп – кут розсіювання світла до 360° (додатковий комфорт для очей). Зовнішня схожість филаментных ламп з лампами розжарювання і високі естетичні характеристики роблять їх найбільш затребуваними у покупців. Традиційно лампи застосовуються в освітлювальних приладах побутового призначення.
Свойства современной филаментной нити:
- Высокая светоотдача.
- Широкий угол рассеивания света.
- Срок службы до 10 лет!
- Энергопотребление в 8 раз ниже чем у традиционных ламп накаливания.
- Выделяют значительно меньше тепла, благодаря чему эффективны и максимально безопасны в использовании.
- Не содержат ртуть и не требуют специальной утилизации.
Характеристики:
| Тип источника света: | Светодиод. источник света (LED) |
| Форма лампы или колбы: | Грушевидная (тип A) |
| Мощность лампы: | 11.0 Вт |
| Световой поток: | 1320 лм |
| Цоколь: | E27 |
| Цветовая температура: | 6500 К |
| Категорія кольоровості світла: | Холодне денне >5300 До |
| Номі напруга: | 230 В |
| Тип напруги: | Змінний (AC) |
| Діапазон раб напруг: | 200...240 В |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 80-89 (клас 1B) |
| Тип скла колби: | Прозорий (чистий) |
| Кут розсіювання: | 360 ° |
| Клас енергоефективності: | A++ |
| Діаметр: | 60 мм |
| Довжина: | 104 мм |
| Еквівалент лампи розжарювання: | 100 Вт |
| Коеф пульсації світлового потоку: | ≤ 5 відсотків |
| Діапазон робочих температур: | -10...+40 °C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 55,86 ₴

