
Світильник LED ДПБ 9002 12Вт IP20 4000K з інфрачервоним датчиком руху і акумулятором на 3 години роботи IEK
601,55 ₴
- В наявності
- Код: LDPB0-9002-12-4000-K01
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світильники світлодіодні серії ДПБ з індивідуальним джерелом живлення призначені для внутрішнього освітлення побутових, громадських і виробничих приміщень. Світильники оснащені акумуляторною батареєю для роботи світильника зі світловим потоком 10% від номінального протягом 1 або 3 години. Світильник оснащений інфрачервоним датчиком руху.
Акумуляторна Li-Ion батарея для роботи світильника на 1 годину, зі світловим потоком 10% від номіналу. У штатному режимі світильник працює по датчику руху, при відключенні живлення від мережі автоматично переходить в аварійний режим.
Технічні характеристики
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Колір корпусу: | Білий |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Інше |
| Номі напруга: | 230 В |
| Тип пускорег апарату-ПРА-трансформатора: | Світлодіодний драйвер |
| Вихід світлового потоку: | Пряме і розсіяне/відбите |
| Ступінь захисту - ІР: | IP20 |
| Клас захисту: | II |
| Світловий потік: | 960 лм |
| Колірна температура: | До 4000 |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 70-79 (клас 2A) |
| Коефіцієнт потужності: | 0,5 |
| Висота або глибина: | 70.0 мм |
| Тип світильника: | Світильник з плафоном/розсіювачем |
| Потужність лампи: | 12 Вт |
| Тип поверхні: | Матовий (-ая) |
| Діаметр: | 292 мм |
| Категорія кольоровості світла: | Нейтральний (холодно-білий) 3300-5300 До |
| Тип струму: | Змінний |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Енергоефективність світильника: | 80.0 люменів на Вт |
| Діапазон робочих температур: | -5...+40 °C |
| Установчий розмір: | 200 мм |
| Діапазон раб напруг: | 220...240 В |
| Макс час відключення: | 3 хв |
| Радіус дії датчика: | 6 м |
| Рівень освітленості датчика: | 10...2000 лк |
| Кут огляду: | 360 ° |
| Кліматичне виконання: | У3.1 |
| Кут огляду в горизонтальній площині: | 140 ° |
| Коеф пульсації світлового потоку: | ≤ 5 відсотків |
Габаритні розміри:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Аварійний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 601,55 ₴
