
Світильник світлодіодний ДПО 2004 8Вт 6500K IP54 коло білий IEK
107,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: LDPO0-2004-8-6500-K01
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світильники світлодіодні серії ДПО призначені для внутрішнього освітлення побутових, громадських і виробничих освітлень з підвищеним вмістом пилу і вологи. Конструкція світильника і вживані матеріали забезпечують високу механічну міцність і захист від проникнення пилу і вологи по класу IP54.
- Ефективність 95 лм/Вт.
- Ступінь захисту - IP54.
- Простота монтажу.
Технічні характеристики світильника:
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Колір корпусу: | Білий |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Пластик опаловий |
| Номі напруга: | 230 В |
| Тип пускорег апарату-ПРА-трансформатора: | Світлодіодний драйвер |
| Ступінь захисту - ІР: | IP54 |
| Клас захисту: | II |
| Світловий потік: | 760 лм |
| Колірна температура: | До 6500 |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 70-79 (клас 2A) |
| Коефіцієнт потужності: | 0,5 |
| Висота або глибина: | 48.0 мм |
| Тип світильника: | Світильник з плафоном/розсіювачем |
| Потужність лампи: | 8 Вт |
| Колір плафона або розсіювача: | Білий |
| Діаметр: | 130 мм |
| Тип струму: | Змінний |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Діапазон робочих температур: | -20...+50 °C |
| Діапазон раб напруг: | 198...253 |
| Коеф пульсації світлового потоку: | 5 відсотків |
Габаритні розміри:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Аварійний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 107,80 ₴
