Переваги:
- Зручність і простота зборки завдяки знімній монтажної рами.
- Висока електробезпека - наявність захисної оперативної панелі.
- Жорсткість конструкції.
- Можливість встановлення шин зверху і знизу.
- Збільшена відстань між задньою стінкою і DIN-рейками для зручності прокладки проводів.
- Жорстка і легка конструкція.
- Уніфікований модельний ряд.
- Стильний дизайн.
- Перевішувані дверцята в корпусах IP31.
- Сертифікат відповідності.

Технічні характеристики
| Тип монтажу: | Навісний |
| Кількість рядів: | 1 |
| Ширина по кількості модульних відстаней: | 18 |
| Тип кришки: | Закритого типу (закривається) |
| Матеріал корпусу: | Сталь |
| Висота: | 265.0 мм |
| Ширина: | 420.0 мм |
| Глибина: | 120.0 мм |
| Колір: | Сірий |
| Номер кольори RAL: | 7035 |
| Ступінь захисту - ІР: | IP31 |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3 |
| Введення кабелю: | Знизу |
| Клас електробезпеки: | I |
| Макс статичне навантаження на корпус: | 6.0 кг |
| Фактура поверхні: | Шагрень |
| Вага: | 3.38 кг |
| Температура експлуатації: | -60...+40 °C |
| Захисне покриття поверхні: | Поліефірна порошкова фарба |
| Кількість отворів: | 3 |
| Діаметр отворів під кабель: | 31 мм |
| Товщина металу: | 0.8 мм |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 619 ₴

