Автоматичні вимикачі ВА66 призначені для проведення струму в нормальному режимі і відключення струму при коротких замиканнях, перевантаженні, неприпустимих зниженнях напруги, а також для оперативних включень і відключень ділянок електричних ланцюгів. Розраховані на експлуатацію в електроустановках з номінальною робочою напругою до 400 В і на номінальні струми від 16 до 250А.
- Автоматичні вимикачі ВА66 рекомендуються до застосування у ВРУ і ПКУ.
- Високі показники граничної відключаючої здатності.
- Економія простору в силовому щиті.
- Стандартна комплектація кожного автоматичного вимикача складається з міжфазних перегородок, комплекту гвинтів і гайок для приєднання провідників.
Технічні характеристики
| Номі вимкнути здатність Icu при 400 В 50 Гц: | 20 кА |
| Тип підключення силової електричних ма ланцюга: | Болтове з'єднання |
| Кількість полюсів: | 3 |
| Ступінь захисту - ІР: | IP30 |
| Номі імпульсне витримується напруга: | 8 кВ |
| Номі струм: | 125 А |
| Тип розчіплювача: | Тепловий, електромагнітний |
| Номі раб найбільша вимкнути здатність Ics: | 10 кА |
| Кліматичне виконання: | УХ3 |
| Номі раб напруга: | 400 В |
| Частота мережі: | 50 Гц |
| Виконання: | Стаціонарне |
| Номі напруга ізоляції Ui: | 690 В |
| Температура експлуатації: | -30...+50 °C |
| Ширина: | 104.0 мм |
| Висота: | 150.0 мм |
| Глибина: | 60.0 мм |
| Уставка теплового розчіплювача: | 125 А |
| Уставка електромагнітного розчіплювача Im: | 1250 А |
| Хутро зносостійкість: | ≥ 7000 циклів |
| Електр зносостійкість: | ≥ 1500 циклів |
| Режим роботи: | Тривалий |
| Ступінь захисту затискачів IP: | IP00 |
| Відносна вологість повітря: | 50% при +40 90% при +20 |
| Висота над рівнем моря: | 2000 м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 669,02 ₴

